Przejdź do treści

Sklep Internetowy.

Sklepy internetowe opieramy na najpopularniejszym silniku sklepowym WooCommerce. Dzięki rozbudowanym możliwościom zyskujesz dostęp do wszystkich potrzebnych integracji i funkcjonalności.

Zamów wycenę

Unikalny wygląd sklepu

Przyciągniemy uwagę klienta na największe atuty Twojej firmy, poprzez odpowiedni układ treści na stronie. Dopracujemy Twój projekt w najmniejszych detalach, dopasowując kolorystykę, tworząc oryginalną grafikę i stawiając na elegancką typografię.

Wysoka konwersja sprzedaży

Na codzień pracujemy nad skutecznymi i użytecznymi rozwiązaniami w eCommerce. Poprawny kod, testy UX i optymalizacja ścieżki sprzedażowej gwarantują większą sprzedaż.

Systemy płatności i wysyłek

Oferujemy podłączenie sklepu pod całą gamę pośredników płatności i kurierów. M.in. Dotpay, Tpay, Przelewy24, PayU, Sofort, PayPal, DHL, Poczta Polska, Paczkomaty, Paczka w Ruchu

Sklep WooCommerce na Twoje specjalne zamówienie

Sklep internetowy jest narzędziem do zarabiania, bardziej niż jakikolwiek inny typ stron, a na sukces sklepu składa się wiele czynników. Dlatego tworzymy sklepy WooCommerce na zamówienie, specjalnie dostosowane do Twojego e-biznesu i Twoich klientów. Za sklep płacisz raz, niezależnie od liczby umieszczanych produktów, liczby klientów i liczby zamówień.

Sztuka nieprzeszkadzania Klientowi

Konwersja w sklepie jest jednym z głównych czynników rzutujących na obrót sklepu. Bez dopracowanej ścieżki zakupowej ściąganie ruchu na stronę jest nieefektywne. Dlatego nasz główny cel na etapie projektowania i wdrożenia, to realizacja intuicyjnego i skutecznego sklepu.

Jak projektujemy sklepy?

Pierwszym krokiem projektowym przy tworzeniu sklepu jest przygotowanie klikalnych makiet strony. Pierwsze blokowe makiety przygotowujemy już w kilka dni od rozpoczęcia prac. Dzięki linkowaniu elementów makiet pomiędzy poszczególnymi projektami podstron. Jeszcze przed wyborem kolorów, typografii i stylu strony uzyskujemy świetny materiał do testów na potencjalnych Klientach. Testy na klikalnych makietach strony bardzo szybko pokazują czy fundamenty projektu są zrozumiałe i intuicyjne dla Klientów. Wszelkie zmiany w projekcie są na tym etapie bardzo proste do wdrożenia, co pozwala zaoszczędzić znaczną część budżetu w porównaniu do zmian w kodzie po wdrożeniu sklepu.

Testy dają wymierne odpowiedzi na pytania pojawiające się na etapie projektowym. I jest natychmiastowym testem dla projektu, co pozwala np.  sprawdzić:

  • czy użytkownicy wiedzą jak kupić produkt i sfinalizować transakcje
  • czy znają koszty dostawy i warunki realizacji zamówienia
  • czy strona ma czytelne i widoczne odpowiedzi na pytania Klientów związane z procesem zakupu

Na podstawie sprawdzonych i funkcjonalnych makiet strony tworzymy finalnie projekty graficzne, dokładnie odzwierciedlające przyszły wygląd sklepu.
Mając wartościowe makiety strony, możemy przejść do pięknego i unikalnego designu, będąc pewnym że finalnie dostarczona strona będzie skuteczna.

Za świetnym designem, stoi również świetny backend

Tworzone przez nas sklepy internetowe są nie tylko piękne, intuicyjne i skuteczne, są również świetnie wdrożone. Nasz zespół programistów dba o jakość kodu, wykorzystywanie najnowszych oraz najoptymalniejszych rozwiązań, zapewniając wdrożenie szybkiego, bezpiecznego i bezawaryjnego sklepu.

Zapewniając najwyższy poziom wdrożenia, oferujemy szybkie i responsywne sklepy oparte o WooCommerce. Z naszym sklepem Klienci mogą wykonać zakupy na wszystkich urządzeniach, nie irytując się powolnym działaniem strony.
Przy wdrożeniu responsywnego układu sklepu, optymalizujemy również rozmiary elementów takich jak przyciski i pola tekstowe, w pełni dostosowując sklep pod korzystanie na urządzeniach mobilnych.

Napisz do chłopaków!

GeekRoom.pl to kreatywna agencja tworząca skuteczne rozwiązania z zakresu UI/UX w Internecie, eCommerce i identyfikacji wizualnej.

Nasz zespół obsługi klienta czeka na Twój ruch.

Napisz do nasZobacz realizacje