Przejdź do treści

Sklep WooCommerce.

Sklepy internetowe opieramy na najpopularniejszym silniku sklepowym WooCommerce. Dzięki rozbudowanym możliwościom zyskujesz dostęp do wszystkich potrzebnych integracji i funkcji.

Zamów wycenę

Unikalny wygląd sklepu

Projektujemy sklep specjalnie pod Twoje wymagania, produkty i model biznesowy. Przyciągniemy uwagę klienta na największe atuty Twojej firmy, poprzez odpowiedni układ treści na stronie. Dopracujemy Twój projekt w najmniejszych detalach.

Wysoka konwersja sprzedaży

Na codzień pracujemy nad skutecznymi i użytecznymi rozwiązaniami w eCommerce. Poprawny kod, testy UX i optymalizacja ścieżki sprzedażowej gwarantują większą sprzedaż przy tym samym ruchu na stronie.

Systemy płatności i wysyłek

Oferujemy podłączenie sklepu WooCommerce pod całą gamę pośredników płatności i kurierów. M.in.: Tpay, DotPay, Przelewy24, PayU, Sofort, PayPal, DHL, Poczta Polska, Paczkomaty, Paczka w Ruchu i inne.

Sklep WooCommerce na Twoje specjalne zamówienie

Sklep internetowy jest narzędziem do zarabiania, bardziej niż jakikolwiek inny typ stron, a na sukces sklepu składa się wiele czynników. Dlatego tworzymy sklepy WooCommerce na zamówienie, specjalnie dostosowane do Twojego e-biznesu i Twoich klientów. Za sklep płacisz raz, niezależnie od liczby umieszczanych produktów, liczby klientów i liczby zamówień.
Lokalizacja dla biura projektowego sklepów WooCommerce – Warszawa. Zapraszamy do umówienia się na spotkanie.

Sztuka nieprzeszkadzania Klientowi

Konwersja w sklepie jest jednym z głównych czynników rzutujących na obrót sklepu. Bez dopracowanej ścieżki zakupowej ściąganie ruchu na stronę jest nieefektywne. Dlatego nasz główny cel na etapie projektowania i wdrożenia, to realizacja intuicyjnego i skutecznego sklepu.

Jak projektujemy sklepy?

Pierwszym krokiem projektowym przy tworzeniu sklepu jest przygotowanie klikalnych makiet strony. Pierwsze blokowe makiety przygotowujemy już w kilka dni od rozpoczęcia prac. Dzięki linkowaniu elementów makiet pomiędzy poszczególnymi projektami podstron. Jeszcze przed wyborem kolorów, typografii i stylu strony uzyskujemy świetny materiał do testów na potencjalnych Klientach. Testy na klikalnych makietach strony bardzo szybko pokazują czy fundamenty projektu są zrozumiałe i intuicyjne dla Klientów. Wszelkie zmiany w projekcie są na tym etapie bardzo proste do wdrożenia, co pozwala zaoszczędzić znaczną część budżetu w porównaniu do zmian w kodzie po wdrożeniu sklepu.

Testy dają wymierne odpowiedzi na pytania pojawiające się na etapie projektowym. I jest natychmiastowym testem dla projektu, co pozwala np.  sprawdzić:

  • czy użytkownicy wiedzą jak kupić produkt i sfinalizować transakcje
  • czy znają koszty dostawy i warunki realizacji zamówienia
  • czy strona ma czytelne i widoczne odpowiedzi na pytania Klientów związane z procesem zakupu

Na podstawie sprawdzonych i funkcjonalnych makiet strony tworzymy finalnie projekty graficzne, dokładnie odzwierciedlające przyszły wygląd sklepu.
Mając wartościowe makiety strony, możemy przejść do pięknego i unikalnego designu, będąc pewnym że finalnie dostarczona strona będzie skuteczna.

Za świetnym designem, stoi również świetny backend

Tworzone przez nas sklepy internetowe są nie tylko piękne, intuicyjne i skuteczne, są również świetnie wdrożone. Nasz zespół programistów dba o jakość kodu, wykorzystywanie najnowszych oraz najoptymalniejszych rozwiązań, zapewniając wdrożenie szybkiego, bezpiecznego i bezawaryjnego sklepu.

Zapewniając najwyższy poziom wdrożenia, oferujemy szybkie i responsywne sklepy oparte o WooCommerce. Klienci będą mogli po prostu wykonać zakupy na wszystkich urządzeniach, nie irytując się powolnym działaniem strony.
Przy wdrożeniu responsywnego układu sklepu, optymalizujemy również rozmiary elementów takich jak rozmiary zdjęć, przyciski i pola tekstowe, w pełni dostosowując sklep pod korzystanie na urządzeniach mobilnych. Optymalne wdrożenie WooCommerce gwarantuje super szybkie działanie strony, co przekłada się pozytywnie na współczynnik konwersji.

Masz już sklep oparty na WooCommerce?

Przekaż nam techniczną opiekę nad stroną by móc skupić się na swojej pracy. Backup, aktualizacje oraz bezpieczeństwo będzie po naszej stronie. Sprawdź ofertę opieki technicznej WooCommerce.

Prowadzimy pełną wewnętrzną analitykę eCommerce, a następnie wdrażamy zmiany według zaleceń audytu. Przeczytaj pełny opis usługi na dedykowanej podstronie audytu.

Napisz do chłopaków!

GeekRoom.pl to kreatywny software house tworzący skuteczne rozwiązania z zakresu eCommerce.

Nasz zespół obsługi klienta czeka na Twój ruch.