Przejdź do treści

Projektowanie UI/UX.

Wytrwale projektujemy i testujemy interfejsy by Twoja strona sprawdziła się w każdym scenariuszu.

Projekt

Projektujemy responsywne serwisy WWW, aplikacje desktopowe z dużym naciskiem na użytkowników telefonów.

Używamy nowoczesnych narzędzi

Na codzień pracujemy w Sketch, Origami Studio i inVISION dostarczając piękne, responsywne i użyteczne makiety oraz projekty.

Badania użyteczności

Myślisz o nowej odsłonie swojej strony? Zrealizujmy najpierw testy użyteczności Twojej aktualnej strony, by dowiedzieć się, co poprawić. Zupełnie nowa strona? Przetestujmy projekty jeszcze na etapie projektowania!

Jak tworzymy projekty?

Nasz przepis na ponadczasową i skuteczną stronę, to jej przemyślany i przetestowany układ.
Projektując interfejs z czytelną nawigacją, kontrastowymi kolorami i czytelną ścieżką sprzedaży dostarczamy stronę, która działa skutecznie.

Najpierw projektujemy układ blokowy – to prosty szkic strony oparty jedynie na elementach blokowych symbolizujących, takie części jak przyciski, zdjęcia, teksty i tytuły. Układ blokowy jest fundamentem dobrego projektu. Zaprojektowanie całej ścieżki sprzedażowej pozwoli na sprawdzenie, czy układ jest czytelny dla użytkowników już na etapie szkicu.

Na podstawie układu blokowanego projektujemy makietę w pełni odzwierciedlającą finalną stronę 1:1. Również na tym etapie przeprowadzone są już testy użyteczności, które pozwalają stwierdzić, czy projekt nie rodzi problemów przy obsłudze strony i realizacji ścieżki zakupowej.

Napisz do chłopaków!

GeekRoom.pl to kreatywna agencja tworząca skuteczne rozwiązania z zakresu UI/UX w Internecie, eCommerce i identyfikacji wizualnej.

Nasz zespół obsługi klienta czeka na Twój ruch.

Napisz do nas Zobacz realizacje