Przejdź do treści

Identyfikacja wizualna firmy.

Stawiamy dolary przeciwko orzechom, że po krótkiej rozmowie zdecydujesz się na współpracę z nami!

Prostota

Logo powinno być czytelne i łatwo zapadać w pamięć. Wyrażając równocześnie komunikat, wartości i skojarzenia.

Ponadczasowość

Przy projektowaniu znaku nie należy kierować się aktualnymi trendami. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zapewniając, że identyfikacja firmy pozostanie z Tobą na długo.

Uniwersalność

Dobrze zaprojektowane logo powinno nadawać się do użytku i pozostawać czytelne zarówno w Internecie, jak i w druku. Przygotowujemy księgę znaku uwzględniając zastosowanie znaku w różnych sytuacjach.

Jakiej identyfikacji potrzebuje Twoja firma?

Na wizerunek firmy wielki wpływ ma jej renoma, czyli pozytywna opinia o usługach i wyrobach firmy, jej wiarygodności i rzetelności.

Trudno jest utrzymać taką renomę bez dobrej i spójnej identyfikacji wizualnej firmy, która już przy pierwszym kontakcie Klienta pozostawi dobre wrażenie o firmie i oferowanych przez nią usługach.  Na identyfikację wizualną oprócz dobrze zaprojektowanego logo składa się również: kolorystyka i typografia.

Tworzymy identyfikacje wizualne, które uwzględniają potrzeby Twojej firmy. Służymy naszą wiedzą z zakresu designu i brandingu, słuchając Twoich sugestii, dzięki czemu powstaje unikatowa identyfikacja. Proste, ale uniwersalne i niosące przekaz logo, które przyciągnie uwagę Twojego klienta i pozostanie ponadczasowe mimo upływu lat.

Niewątpliwym atutem jest również konsekwencja, z jaką będzie działać identyfikacja wizualna firmy. Wszystkie elementy będą dobrane tak, by współgrały zarówno na wizytówkach, papierze firmowym, jak i w Internecie tworząc stronę internetową Twojej firmy.

Co otrzymasz?

Pomożemy Ci stworzyć dojrzałą markę, która pozostanie na długo w pamięci klientów. Każdą fazę projektową poprzedzamy rozmową, która pomoże nam stworzyć idealną dla Twojej firmy identyfikację wizualną.

Identyfikacja wizualna

 

👋 Identyfikacja wizualna firm – Warszawa

Mamy biuro w Warszawie, uwielbiamy spotkania przy dobrej kawie i herbacie.

Napisz do chłopaków!

GeekRoom.pl to kreatywny software house tworzący skuteczne rozwiązania z zakresu eCommerce.

Nasz zespół obsługi klienta czeka na Twój ruch.