Tworzenie portali internetowych

Portal zrealizowany pod Twój model biznesowy

Każda strona jest dla nas nowym wyzwaniem, podchodząc do projektów indywidualnie dostarczamy Klientowi właśnie, to czego oczekuje. Realizacja portali internetowych przebiega w kilku krokach:

Na etapie wyceny przeprowadzamy dokładną analizę grupy docelowej, celów zamawiającego, celów przyszłych odwiedzających stronę i funkcji portalu. W efekcie: my dokładnie wiemy za co jesteśmy odpowiedzialni, Klient jest spokojny o powstający projekt.

W fazie projektowej przedstawiamy dokładną makietą portalu z odzwierciedleniem wyglądu strony 1:1. Dzięki konsultacjom projekt jest dopracowany pod kątem mechaniki i wyglądu jeszcze przed startem programowania, co przyśpieszania wdrażanie portalu.

Finalnym krokiem są testy funkcjonalności portalu, testy responsywności na wielu różnych urządzeniach mobilnych, dostarczenie instrukcji obsługi i wdrażanie w zarządzanie portalem. Realizacja portali internetowych z zespołem GeekRoom.pl to zawsze świetnie sprawująca się technologia, spełniające oczekiwania Klientów i realizująca wyzwania.