Korzystaj ze strony wygodnie na każdym urządzeniu

Portal Oh!me został przygotowany z bardzo dużym naciskiem na wygodę użytkowników na urządzeniach mobilnych. Dzięki zastosowaniu technologii RWD strona jest specjalnie dostosowana do wszystkich obecnie używanych telefonów, tabletów, laptopów i dużych monitorów.

Ruch z urządzeń mobilnych dla tej strony sięga już nawet 75% użytkowników, co radykalnie zmienia sposób projektowania i priorytety układach strony.

Strona w statystykach

Dla portali często najważniejsza jest liczba odwiedzających użytkowników, jednak odsłona to nie wszystko. Bardzo istotne jest również ile średnio użytkownik spędza czasu na stronie, ile podstron odwiedzi i czy powróci na stronę.

By zmniejszyć bariery kliknięć potrzebnych do czytania kolejnego artykułu, wpis z tej samej kategorii wyświetla się bezpośrednio pod artykułem, który odwiedziliśmy. Użytkownik, który przewinie stronę poza pierwszy artykułu dotrze do kolejnego dzięki doładowaniu artykułu. Zmianie ulegnie również adres w przeglądarce, a strona da znać Google Analytics, że odwiedzający przeszedł na kolejną stronę. To rozwiązanie bardzo pozytywnie wpływa na liczbę odwiedzonych podstron i redukcję współczynnika odrzuceń.