Podaj Owca

http://podajowca.pl

Rzadko kiedy na poważnie, ale zawsze merytorycznie. Wszystko o butach piłkarskich w jednym miejscu.

Realizacja:

luty 2015

Zadania:

  • Platforma WordPress z dostosowaniem interfejsu
  • Sumowie interakcji w social mediach
  • Kategorie i tagowanie artykułów
  • Optymalizacja SEO
  • Doładowywanie artykułów bez odwieżania strony
  • Moduł wyświetlania reklam

Podaj Owca prezentuje nowości ze świata butów piłkarskich, czasami zahaczając dodatkowo o styl życia i akcje reklamowe. Wszystko jednak w tematyce sportowej.

Naszym zadaniem było stworzenie lekkiej i uniwersalnej strony. Buty sportowe występują w naprawdę wielu kolorach i wariacjach, portal musiał zostać tak zaprojektowany by obok siebie dobrze wyglądały jaskrawe i stonowane modele.

Podstawową drogą zdobywania ruchu dla strony są udostępniania w social mediach. Zaprogramowaliśmy mechanizm liczący udostępnia, komentarze i like’i w portalach społecznościowych i przedstawiający sumę tych interakcji. Dzięki temu odwiedzający w czytelny sposób dowiadują się, które artykuły są ciekawe i udostępniane dalej.
To jak artykuł prezentuje się na Facebooku i innych portalach społecznościowych ma ogromny wpływ na to liczbę przejść z linku na stronę. By zachęcić do kliknięcia udostępniane linki mają skonfigurowane meta dane wg wytycznych portalu Facebook Open Graph. Dzięki temu Facebook pobiera dostosowane pod swój układ grafiki, opisy i tytułu.

Prawidłowo skonfigurowany link w portalu Facebook

Prawidłowo skonfigurowany link w portalu FacebookDziękujemy za zapoznanie się z naszą realizacją

Darmowa wycena
lub Zobacz stronę