Operacja Kampinos

http://operacjakampinos.pl

Realizacja:

lipiec 2015

Zadania:

  • Uniklany projekt graficzy strony
  • Moduł quizowy z konfiguracją testów
  • System rejestrowania/logowania przez Facebook i przez stronę
  • Responsywny układ strony
  • Branding: logo, infografiki, szablony do postów, grafiki do Facebooka
  • Platforma WordPress
  • Kodowanie HTML5, CSS3, PHP, JS, jQuery

Turniej survivalowy

Na trzecią edycję turnieju, Operacja Kampinos doczekała się swojej strony z możliwością przeprowadzania rekrutacji uczestników. Witryna ma zaimplementowany system rejestracji użytkowników i przeprowadzania testów z wiedzy. Zarejestrować można się za pomocą formularza pobierającego standardowe dane jak imię, nazwisko, adres email i hasło lub wiążąc konto na Operacji Kampinos z kontem Facebookowym poprzez jedno kliknięcie. Rejestracja i logowanie za pomocą Facebooka jest przede wszystkim szybka i nie musimy pamiętać kolejnego hasła do kolejnej strony.

Test z wiedzy

Każdy z chętnych będzie musiał najpierw zakwalifikować się do biegu przechodząc przez test z wiedzy o survivalu i Żołnierzach Wyklętych. Do przygotowanego przez nas modułu quizowego można tworzyć testy wiedzy, konfigurować pytania, losować pytania z puli, losować kolejność odpowiedzi, generować statystyki i wiele innych możliwości.

Dzięki połączeniu strony z usługą newslettera obsługa biegu może wysyłać powiadomienia np. do użytkowników, którzy zarejestrowali się, ale jeszcze nie wypełnili testu.

Korzystaj ze strony wygodnie na każdym urządzeniu

Cała strona włącznie z modułem quizowym jest stworzona w technologi RWD (Responsive Web Design). Stworzenie responsywnej strony przekłada się na dostosowywanie strony do urządzenia na, którym ją wyświetlamy.Dziękujemy za zapoznanie się z naszą realizacją

Darmowa wycena
lub Zobacz stronę