Oh!me – portal internetowy dla kobiet

http://ohme.pl

Pełna swoboda urządzania strony głównej

Realizacja:

wrzesień 2015

Zadania:

  • Projekt strony głównej
  • Układ strony głównej do pełnego zarządzania przez redakcję
  • Zaprojektowanie układu reklam i panelu zarządzania reklamami
  • Platforma WordPress
  • Wdrożenie responsywnego układu strony
  • Doładowywanie kolejnych artykułów pod sobą na stronie artykułu

Strona główna, z którą można zrobić wszystko

Największą zaletą portalu z perspektywy redakcji jest możliwość zarządzania stroną główną, czyli najważniejszym elementem serwisu. Wydawca ma do wyboru trzy bloki artykułów zawierające jeden, dwa lub trzy artykuły obok siebie. Bloki artykułów można ustawiać w dowolnej kolejności po prostu je przeciągając. Dodatkowo każdy z bloków ma kilka wariantów takich jak tytuł artykułu pod zdjęciem lub na zdjęciu. Dzięki bardzo dużej swobodzie ustawiania i włączania opcji redaktor dostaje nieograniczone możliwości konfiguracji.

Korzystaj ze strony wygodnie na każdym urządzeniu

Portal internetowy dla kobiet Oh!me został przygotowany z bardzo dużym naciskiem na wygodę użytkowników na urządzeniach mobilnych. Dzięki zastosowaniu technologii RWD strona jest specjalnie dostosowana do wszystkich obecnie używanych telefonów, tabletów, laptopów i dużych monitorów. Nie tylko dostosowując szerokość strony do urządzenia, ale i zmieniając układ artykułów i konfigurację typografii.

Zwiększanie współczynnika konwersji

Dla portali często najważniejszym jest liczba odwiedzających użytkowników jednak samo odwiedzenie, to nie wszystko. Równie ważne jest, ile średnio użytkownik spędza czasu na stronie, ile podstron odwiedzi, czy wykona jakąkolwiek interakcję na stronie i czy powróci.

By zmniejszyć bariery kliknięć potrzebnych do czytania kolejnego artykułu, wpis z tej samej kategorii wyświetla się bezpośrednio pod artykułem, który odwiedziliśmy. Użytkownik, który przewinie stronę poza pierwszy artykułu dotrze do kolejnego dzięki doładowaniu artykułu. Zmianie ulegnie również adres w przeglądarce dając znać usłudze Google Analytics, że odwiedzający przeszedł na kolejną stronę. Ta jedna funkcja wpływa w statystykach na liczbę odwiedzonych podstron i współczynnik odrzuceń.Dziękujemy za zapoznanie się z naszą realizacją

Darmowa wycena
lub Zobacz stronę