Gauer Music Composer

http://gauermusic.com/pl

Wiolonczelista i kompozytor muzyki filmowej, teatralnej, telewizyjnej i reklamowej. Autorem muzyki do audiobooka, bestsellerowej powieści Elżbiety Cherezińskiej „Korona śniegu i krwi”.

Realizacja:

luty 2014

Zadania:

  • Unikalny projekt strony
  • Kodowanie HTML5, CSS3, PHP i jQuery
  • Platforma WordPress z dostosowaniem interfejsu
  • Autorskie wtyczki dodawania i formatowania treści
  • Moduł zmiany języka
  • Odtwarzacz muzyki nie przerywający przy zmianie podstron
  • Dostosowanie pod urządzania mobilne

Kompozytor muzyki filmowej

Tadeusz Gauer to niezwykle utalentowany, młody kompozytor. Konikiem Tadeusza zdecydowanie jest muzyka filmowa. Przy projektowaniu strony położyliśmy nacisk na trzy aspekty.

Strona w bardzo wygodny sposób pozwala zapoznać się z twórczością kompozytora. Większość projektów to komercyjne realizacje, jednak Muzyk tworzy również własne adaptacje wielkich hitów filmowych, by zaprezentować swoją interpretację. Realizując potrzebę prostego odsłuchania utworów umieściliśmy na górze strony belkę odtwarzacza. Player ma swoją listę odtwarzania, którą bardzo prosto modyfikuje się z poziomu panelu CMS. Odtwarzacz pozwala nam zwiedzać całą stronę nie przerywając odtwarzanej muzyki przy zmianie podstron, co jest niewątpliwym atutem witryny.

Umieściliśmy duży, zachęcający przycisk Odkrywaj Muzykę na stronie głównej. Przycisk ten wysuwa nam okno playlisty, która automatycznie rozpoczyna odtwarzanie pierwszego utworu.
By móc opowiedzieć o procesie powstawania utworów i historii z nimi związanymi została utworzona zakładka Projekty. Umieszczone tam wpisy pozwalają w prosty sposób odtworzyć muzykę i dowiedzieć się czegoś więcej o każdym z utworów.

Następnym niezbędnym elementem strony jest przedstawienie Tadeusza, oprócz zakładki z notką biograficzną, postawiliśmy na duże, piękne zdjęcia.

Ostatnim ważnym aspektem przy realizacji strony było postawienie na prosty kontakt z Kompozytorem. Już ze strony głównej jesteśmy zachęcani do napisania do Tadeusza, zarówno przez Social Media jak i formularz kontaktowy. Tak by po przesłuchaniu utworów i zapoznaniu się z ofertą można było wygodnie nawiązać kontakt z Kompozytorem.

Polecamy przejście do zakładki projekty i odsłuchanie wielkiego hitu, którym jest audiobook „Korona Śniegu i Krwi” z muzyką Tadeusza Gauera.Dziękujemy za zapoznanie się z naszą realizacją

Darmowa wycena
lub Zobacz stronę