Critical Cargo and Freight Services

http://critical-cs.com

Za cel stawiamy sobie aby dla naszych Kontrahentów być solidnym partnerem biznesowym oraz by współpraca przynosiła wymierne korzyści każdej ze stron. Zapraszamy do odkrycia nowej, wyższej jakości w transporcie.

Realizacja:

sierpień 2014

Zadania:

  • Unikalny projekt strony
  • Stworzenie identyfikacja marki: logo, wizytówków
  • Kodowanie JavaScript, Bootstrap, PHP, HTML5 i CSS3
  • Platforma WordPress
  • Wdrożenie Chatu Online
  • Responsywna strona - dostosowana pod urządzenia mobilne

Transporty krytyczne

Nowa jakość w przesyłkach kurierskich. Firma CCS stawia na jakość obsługi i czas realizacji. Strona oczywiście pełni rolę sprzedażową, ale najważniejszym jej aspektem jest tu umożliwienie szybkiej komunikacji. Moduł czatu online jest zaprogramowany tak by zaczepić klienta, pozwala również monitorować aktywność na stronie i nawiązać kontakt w dowolnym momencie.

By zaprezentować usługi, strona główna w najważniejszym miejscu została podzielona na trzy części, odzwierciedlające trzy kategorie produktów. Moduł zachęca do interakcji poprzez animację zdjęć.

Do jakości obsługi zalicza się również komfort kontaktu. By klient mógł w każdych warunkach wygodnie skorzystać ze strony, witryna została przystosowana do urządzeń mobilnych. Dzięki temu równie wygodnie przegląda się stronę na telefonie i tablecie jak przy biurku w biurze.

ccsDziękujemy za zapoznanie się z naszą realizacją

Darmowa wycena
lub Zobacz stronę