Projektowanie identyfikacji wizualne firmy

To co w dużej mierze stanowi o sukcesie firmy to jej rozpoznawalność

AKN Consulting Group

Identyfikacja wizualna firmy

Ale kanał

Identyfikacja wizualna firmy

Filip Gracki

Identyfikacja wizualna firmy

Atelier Christian Lange

Identyfikacja wizualna firmy

WawaRzywa

Identyfikacja wizualna firmy

White Balance

Identyfikacja wizualna firmy

Red Pine Ventures

Identyfikacja wizualna firmy

Wedbook

Identyfikacja wizualna firmy

Trzeba się wyróżniać i trzeba to robić skutecznie

Proszę o darmowa wycenę »

Na wizerunek firmy wielki wpływ ma jej renoma, czyli pozytywna opinia o usługach i wyrobach firmy, jej wiarygodności i rzetelności.

Trudno utrzymać jest taką renomę bez dobrej i spójnej identyfikacji wizualnej firmy, która już przy pierwszym kontakcie Klienta pozostawi dobre wrażenie o firmie i oferowanych przez nią usługach.  Na identyfikację wizualną oprócz dobrze zaprojektowanego logo skada się również: kolorystyka i liternictwo.

Tworzymy identyfikacje wizualne, które uwzględniają potrzeby Twojej firmy. Służymy naszą wiedzą z zakresu designu i brandingu, słuchając Twoich sugestii, dzięki czemu powstaje unikatowa identyfikacja. Proste, ale uniwersalne i niosące przekaz logo, które przyciągnie uwagę Klienta i pozostanie ponadczasowe mimo upływu lat.

Naszym niewątpliwym atutem jest również konsekwencja z jaką działać będzie identyfikacja wizualna firmy. Wszystkie elementy będą dobrane tak by współgrały zarówno na wizytówkach, papierze firmowym, jak i w internecie tworząc stronę internetową Twojej firmy.

Cechy dobrego logo

Prostota

Łatwo zapada w pamięć. Logo powinno być proste i czytelne, niosąc ze sobą równocześnie komunikat, wartości i skojarzenia.

Rozpoznawalność

Dobre logo dzięki prostocie, niosąc odpowiedni przekaz, zapada na dłużej w pamięci i sprawia, że firma wyróżnia się spośród konkurencji.

Ponadczasowość

Przy projektowaniu logotypu nie należy kierować się aktualnymi trendami. Do każdego przykładu podchodzimy indywidualnie zapewniając, że identyfikacja firmy pozostanie z Tobą na długo.

Uniwersalność

Dobrze zaprojektowane logo powinno nadawać się do użytku i pozostawać czytelne zarówno w internecie jak i w druku. Przygotowujemy księge znaku uwzględniając zastosowanie znaku w różnych sytuacjach.

Co otrzymasz?

Pomożemy Ci stworzyć dojrzałą markę, która pozostanie na długo w pamięci klientów. Każdą fazę projektową poprzedzamy rozmową, która pomoże nam stworzyć idealną dla Twojej firmy identyfikację wizualną. Na co składa się stworzony przez nas branding:

Projekt logo, z którego będziesz dumny.

W oparciu o poprzedzającą fazę projektową rozmowę, przygotujemy zestaw propozycji, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym przypadku.

Spójne z logiem projekty wizytówek.

Stworzona przez nas identyfikacja graficzna, to nie tylko logo, ale również spójny z nim projekt wizytowek. Przygotowane przez nas wizytówki to nie tylko projekt graficzny, ale również gotowy do druku plik.

Profesjonalny papier firmowy

Kolejnym elementem, który zapewni Twojej firmie własną, niepowtarzalną tożsamość to papier firmowy.

Projekt stopki email do korespondencji w sieci.

Pomożemy Ci się wyróżnić spośród wielu e-maili, które codziennie odbierają Twoi klienci.

Pliki do dowolnego zastosowania. Zarówno do druku, internetu jak i druku wielkoformatowego.

Otrzymasz od nas zarówno pliki wektorowe jak i rastrowe. Pozwolą Ci one swobodnie działać przy zachowaniu świetnej jakości plików zarówno w internecie jak i w druku.

Czekamy na kontakt od Ciebie

Poproszę o darmowe przygotowanie oferty

Piotr Rumianowski

piotr@geekroom.pl
+48 790 692 592